This is an old entry from the Kw's blog. It sucks ass.

eRepublik Rising - aktualizacja popularnej browserówki.

eRepublik, browserówka w której konto mam od prawie roku (thx Midvith & Kernel_PL) przechodzi wielką przemianę.Przemiana ta, zwana dawniej przez graczy eRepublik v2 (oficjalnie eRepublik Rising) jest zmianą dwóch modułów: modułu pracy i modułu walki, z dodaniem kilku nowych funkcjonalności.

1. Nowy moduł pracy - jeden od opakowań, jeden od pieczenia.

Stary moduł pracy był bardzo prosty - wystarczyło kliknąć jeden przycisk. Ewentualnie gra nas poprosi o wypełnienie captchy. Dostajemy skilla, tracimy wellness i takie tam. Zadaniem właściciela jest tylko zapewnianie odpowiednich materiałów i dbanie o liczbę ludzi na odpowiednim poziomie (dla pełnej produktywności). W v2 cały ten system został wyrzucony przez okno i zaprojektowano nowy, trudniejszy w użyciu. [caption id="attachment_480" align="alignleft" width="150" caption="Ekran pracy..."]Ekran pracy...[/caption] [caption id="attachment_481" align="alignright" width="150" caption="...i ekran firmy. (publiczny)"]...i ekran firmy. (publiczny)[/caption] Żeby pracować, musimy: Nowy system utrudnia jednak życie właścicielom firm. Ich zadaniem jest dbanie o odpowiednią liczbę pracowników danej dziedziny. Firmy mają do trzech pozycji, każda musi być obsadzona chociaż jedną osobą. Ludzie na różnych pozycjach produkują różne elementy, potrzebne do produkcji.

2. Nowy moduł wojenny - aka HEKSAGONALNY KOSZMAR.

Podobnie jak z modułem pracy, było to proste - aż do aktualizacji dodającej Lanę i boostery do treningu. Dzisiaj zostało to oprawione w nową otoczkę i czas pracy. Lana istnieje dalej, trochę przerysowana.
v1 v1 z Laną v2
Wejście na Training Grounds
Wybranie czasu treningu
Wybranie boostera
Kliknięcie "Train" Wybranie boostera (rozpoczyna trening) Kliknięcie "Train"
Ale to nie koniec. Wojna odbywa się teraz w systemie podbijania heksów. Kto ma więcej heksów - wygrywa. Dawniej chodziło o zabawę w przeciąganie liny - a raczej muru - na stronę dodatnią lub ujemną.

3. Zakończ dzień.

Po wykonianiu tych czynności zostały nam jeszcze dwie - edukacja i odpoczynek. Schemat ten sam, w przypadku edukacji musimy wybrać pozycję, której chcemy się uczyć. Przez cały eDzień towarzyszyły nam cztery panie: Emma, Lana, Gina, Lisa. Pomagały nam wykonywać czynności. eDzień = 5 minut. System zarządzania czasem jest bardzo prosty. Wybierasz ilość godzin (ja najbardziej lubię 8-8-4-4). I tak cały dzień mija. Niestety, nie mamy pań do przedmieścia - nikt nie pomoże nam pisać Szmatławca Codziennego, posiadać organizację, czatować, być członkiem partii i dowiadywać się o kraju (są to rzeczy nieobowiązkowe).
Rejestracja:Lubię reflinki/Pomogę [?] Nie lubię reflinków/Nie pomogę

I nie zapomnijcie: NIE GRAJCIE W WERSJĘ POLSKĄ.